Coco Camping & Tours Hotel
Hotellet ligger 3 km fra Cementerio de Naranjito og 10 minutters kørsel fra Canopy Safari.
Centrum af Naranjito kan man nå inden for 30-minutters gårtur. Det tager 50 minutter at køre til Playa Herradura.
Nogle af værelserne er udstyret med en stenpejs og et opholdsområde. På værelset findes de også blandt andet separat toilet og en bruser.
- Lufthavne
- Quepos lufthavn13 km
På hotellet
Måltider og drinks
- Køkkengrej/ Køkkenredskaber
- Udendørs spiseområde
På værelset
- Dagligstue
- Te- og kaffefaciliteter
- Spisebord
Vigtig meddelelse
Ofte stillede spørgsmål
- 🌇
Hvor lang tid vil det tage at komme til byens centrum fra et Coco Camping & Tours Hotel?
Det vil tage dig en 30 minutters gang at komme til byens centrum fra et Coco Camping & Tours Hotel. - ✈
Hvor langt er Quepos fra det Coco Camping & Tours Hotel?
Quepos lufthavn og det Coco Camping & Tours Hotel er adskilt af 5 km afstand. - 🕗
Hvornår skal vi tjekke ud fra vores værelse i Coco Camping & Tours Hotel?
Kunder bør tjekke ud fra Coco Camping & Tours Hotel ved 12:00. - ❓
Hvad er afbestillingspolitikken, der tilbydes i det Coco Camping & Tours Hotel?
Det Coco Camping & Tours Hotel giver gratis afbestilling. For mere information er du velkommen til at kontakte ledelsen.